english

Naše speciality

Katalogy vinařství

Firemní víno

Tiskové zprávy

Novinky na email

Email příjemce:

Každý 50. registrovaný získává 1 láhev Ryzlinku vlašského r. 2011. Výherci budou průběžně zveřejňováni na Facebooku.

Ochrana soukromí: Váš email bude zachován v tajnosti a nebude nikdy nikomu poskytnut. Odběr můžete kdykoli ukončit pomocí odkazu na konci každé zprávy.

Doporučte nás

Doporučte toto vinařství svým známým a kamarádům.

Email příjemce:

Vaše jméno:

Facebook

Staňte se naším fanouškem na Facebooku a buďte první kdo se dozví o novinkách, slevách a pořádaných akcí ve vašem okolí.

Facebook

Sauvignon

I když je název tohoto vína rodu mužského, představuji si ho jako vlivnou a úspěšnou ženu - diplomatku, jejímuž šarmu nikdo neodolá, neboť o svých kvalitách přesvědčí každého.

Připadá mi jako navoněná rozmařilá dáma velkého pařížského světa nebo i polosvěta. Zdaleka ji každý pozná pro její intenzivní vůni, která kdekoho omámí, oslní, překvapí, uspokojí i povznese. Podlehnou jí všechny slabší povahy.

Pikantní silice Sauvignonu připomínají kvetoucí kopřivu i vznešenou vůni zralých broskví či listů černého rybízu. Má exkluzivní charakter a dá se říct, že i sex-appel. Tlumí bolesti nešťastných, vnuká odvahu a nadšení mladým i starým.

Svou typickou intenzivní vůní a chutí se dobře uplatní při jídlech kořeněných a pikantních. Hodí se k pečeným rybám, rybám v aspiku a biftekům. Podobně jako francouzská kuchyně i toto víno hýří rozmařilostí.

Je jako milenka francouzského krále. To ona uhranule jeho Veličenstvo a ovlivňovala i francouzskou politiku. Také dnes se Sauvignon podává při obchodních či politických jednáních, při kterých naponáhá k uzavírání kompromisů.

Jeho chuť si jistě podmaní i vás.

Aktuality

Restaurant Spirit Zámek napajedla Land Rover Zlín Jaguar Zlín rokomotor Lesní Penzion Bunč Rudolf Jelínek