english

Naše speciality

Katalogy vinařství

Firemní víno

Tiskové zprávy

Novinky na email

Email příjemce:

Každý 50. registrovaný získává 1 láhev Ryzlinku vlašského r. 2011. Výherci budou průběžně zveřejňováni na Facebooku.

Ochrana soukromí: Váš email bude zachován v tajnosti a nebude nikdy nikomu poskytnut. Odběr můžete kdykoli ukončit pomocí odkazu na konci každé zprávy.

Doporučte nás

Doporučte toto vinařství svým známým a kamarádům.

Email příjemce:

Vaše jméno:

Facebook

Staňte se naším fanouškem na Facebooku a buďte první kdo se dozví o novinkách, slevách a pořádaných akcí ve vašem okolí.

Facebook

Ryzlink rýnský

Je jako pán v cylindru a fraku s prošedivělými skráněmi, mírně navoněný a při svých letech stále štíhlý, někdy až tenký. Jednání má aristokratické, styky diplomatické i ekonomické. Vůně lipového květu však prozradí, že i on rád posedí v kruhu rodiny při hrníčku lipového čaje. Dobrý ročník rýnského ryzlinku je králem všech vín. Králem jemných a ušlechtilých mravů. Je to zkrátka senzační víno, které má kromě vnější krásy také neviditelnou, ušlechtilou duši.

Rýnský Ryzlink pochází z Porýní, kde jeho hrozny dozrávají na terasách kolem řek Rýna a Mosely. Na tamních slunných stráních dobře vyzrávají hrozny v závojích ranních mlh, stoupajících z těchto řek.

U nás se Rýnskmu Ryzlinku také velmi zalíbilo, daří se mu tu a dává nám vína skutečně prvotřídní. Zejména na Bzenecku, ale i na Mikulovsku a Znojemsku či leckde jinde.

Tento šlechtic mezi víny pozvedne kdykoliv vaši zdeptanou duši a vnukne vám opět vznešené myšlenky, které pak můžete proměnit v hrdinské a ušlechtilé činy přispívající k mezilidské tvůrčí vzájemné soudržnosti.

Aktuality

Restaurant Spirit Zámek napajedla Land Rover Zlín Jaguar Zlín rokomotor Lesní Penzion Bunč Rudolf Jelínek