english

Naše speciality

Katalogy vinařství

Firemní víno

Tiskové zprávy

Novinky na email

Email příjemce:

Každý 50. registrovaný získává 1 láhev Ryzlinku vlašského r. 2011. Výherci budou průběžně zveřejňováni na Facebooku.

Ochrana soukromí: Váš email bude zachován v tajnosti a nebude nikdy nikomu poskytnut. Odběr můžete kdykoli ukončit pomocí odkazu na konci každé zprávy.

Doporučte nás

Doporučte toto vinařství svým známým a kamarádům.

Email příjemce:

Vaše jméno:

Facebook

Staňte se naším fanouškem na Facebooku a buďte první kdo se dozví o novinkách, slevách a pořádaných akcí ve vašem okolí.

Facebook

Müller Thurgau

Je jako sen krásné ženy. Víno spojující pikantnost Sylvánu Zeleného a vznešenost Ryzlinku Rýnského, ze kterých byla odrůda vyšlechtěna mezi horami Švýcárska, v jeho teplých údolích kolem jezer a řek.

Chutná ženám, které mají ve své duši cit a lásku, čistotu i touhu. Oblíbili si je však i muži, mladší i starší, vlastně všichni, kdo je jednou ochutnali. Je líbezné jako rajská hudba, tajemné jako Mona Lisa, půvabné jako královna krásy. Taková je "Müllerka" i dnes, v době počítačů, internetu a mobilů - a stále nám má co říci.

Svým hodnotám je věrná i přesto, že každým rokem jsou jiné povětrnostní podmínky, neboť v rukou vinaře technologa se vždy její vlastnosti upraví tak, aby vyhověly přání všech milovníků tohoto jemného, ušlechtilého a přítulného odrůdového vína.

Müller Thurgau vás vždy potěší, neboť je laskavé a dovede kdykoliv vyslechnout vaše stížnosti a bolesti, v rodině i ve společnosti.

Znamením tohoto vína je láska. A to nejen láska mezi mužem a ženou, ale také láska k přírodě, k Bohu a národu.

Aktuality

Restaurant Spirit Zámek napajedla Land Rover Zlín Jaguar Zlín rokomotor Lesní Penzion Bunč Rudolf Jelínek