english

Naše speciality

Katalogy vinařství

Firemní víno

Tiskové zprávy

Novinky na email

Email příjemce:

Každý 50. registrovaný získává 1 láhev Ryzlinku vlašského r. 2011. Výherci budou průběžně zveřejňováni na Facebooku.

Ochrana soukromí: Váš email bude zachován v tajnosti a nebude nikdy nikomu poskytnut. Odběr můžete kdykoli ukončit pomocí odkazu na konci každé zprávy.

Doporučte nás

Doporučte toto vinařství svým známým a kamarádům.

Email příjemce:

Vaše jméno:

Facebook

Staňte se naším fanouškem na Facebooku a buďte první kdo se dozví o novinkách, slevách a pořádaných akcí ve vašem okolí.

Facebook

 

Naše rodinné vinařství mělo v minulých letech možnost a čest přivítat návštěvy mnoha společensky významných osob ať již z oblasti kultury, sportu či politiky.

Degustace jsme pořádali například pro část fotbalovou reprezentaci ČR, hokejovou reprezentaci ČR, hokejový tým Karla Rachůnka, Miss World 2006 Taťánu Kuchařovou, potomka slavného rodu Tomáše Bati Dolores Ljiljana Bata Arambasic, na tradičním Svatováclavském večeru v Praze, golfových turnajích, v rámci Mezinárodního filmového festivalu. V TV pořadu Uvař co umíš, poznej co piješ!, TV Šlagr, v Arcibiskupckém paláci v Praze a dalších zajímavých akcích.


Máme také důvěru prezentovat naše vína na významných akcích v rámci České republiky, ale i v zahraničí.

Jako příklad uvádíme vyhlášení 100 nejvýznamnějších firem ČR v Národním divadle v Praze,  Československý ples v Obecním domě v Praze (pod záštitou obou prezidentů) nebo představení našich nejlepších vín na půdě Evropského parlamentu v Bruselu.

Organizačně se taktéž podílíme na významném podnikatelském plese na Žofíně a mnoho dalších…  Každoročně pořádáme i svůj vlastní ples, který patří mezi největší v ČR. http://www.vinozlomekvavra.cz/sekce/vinarsky-ples.html

 

Jsme hrdými dodavateli vín  Národních divadel Brno a Městského divadla Brno. S našimi víny se setkáte v těch nejvýznamnějších pražských provozech jako Ambiente, Mandarin, Yasmin, Caffe Itália... Taktéž na zámcích Zbiroch, Napajedla a několika dalších v ČR.  

Aktuality

Restaurant Spirit Zámek napajedla Land Rover Zlín Jaguar Zlín rokomotor Lesní Penzion Bunč Rudolf Jelínek