english

Naše speciality

Katalogy vinařství

Firemní víno

Tiskové zprávy

Novinky na email

Email příjemce:

Každý 50. registrovaný získává 1 láhev Ryzlinku vlašského r. 2011. Výherci budou průběžně zveřejňováni na Facebooku.

Ochrana soukromí: Váš email bude zachován v tajnosti a nebude nikdy nikomu poskytnut. Odběr můžete kdykoli ukončit pomocí odkazu na konci každé zprávy.

Doporučte nás

Doporučte toto vinařství svým známým a kamarádům.

Email příjemce:

Vaše jméno:

Facebook

Staňte se naším fanouškem na Facebooku a buďte první kdo se dozví o novinkách, slevách a pořádaných akcí ve vašem okolí.

Facebook

Reptákovo víno


01. 09. 2009 11:55:49 - Vyšlo v čísle: 36/2009Uherské Hradiště Dobrý Den s Kurýrem

Utekl rok, co se přímo před zraky přihlížejících diváků na Masarykově náměstí v Uherském Hradišti pomlelo a vylisovalo více jak sto kilogramů hroznů odrůdy Rulandské bílé. To odpoledne se zrodilo Reptákovo víno, tradiční slovácký mok maskota týdeníku DOBRÝ DEN S KURÝREM.„Jde o zcela exkluzivní, neprodejné víno mimořádné sběratelské hodnoty,“ vyzdvihl charakter vína Libor Zlomek, vinařský odborník a spolumajitel mladého vinařství Zlomek & Vávra z Boršic u Blatnice, které se celý rok o víno staralo.Reptákovo víno bylo symbolicky otevřeno v den sv. Martina a na letošních Slováckých slavnostech vína se uskuteční jeho křtiny. U kolébky, stejně jako u jeho zrodu bude stát mužský sbor Boršičané. Přijďte se podívat v sobotu 12. září ve 13.00 na nádvoří Domu knihy Portal.

Aktuality

Restaurant Spirit Zámek napajedla Land Rover Zlín Jaguar Zlín rokomotor Lesní Penzion Bunč Rudolf Jelínek