english

Naše speciality

Katalogy vinařství

Firemní víno

Tiskové zprávy

Novinky na email

Email příjemce:

Každý 50. registrovaný získává 1 láhev Ryzlinku vlašského r. 2011. Výherci budou průběžně zveřejňováni na Facebooku.

Ochrana soukromí: Váš email bude zachován v tajnosti a nebude nikdy nikomu poskytnut. Odběr můžete kdykoli ukončit pomocí odkazu na konci každé zprávy.

Doporučte nás

Doporučte toto vinařství svým známým a kamarádům.

Email příjemce:

Vaše jméno:

Facebook

Staňte se naším fanouškem na Facebooku a buďte první kdo se dozví o novinkách, slevách a pořádaných akcí ve vašem okolí.

Facebook

Diplom za nejlepší kolekci vín byl udělen Boršickému vinařství Zlomek & Vávra. – Pražský Hrad, Arcibiskupský salón - Vinařské noviny 2009Jubilejní 10. ročník Svatováclavského salonu vín, který se již stal nedílnou součástí Svatováclavského večera (letos již XI.), se tentokrát konal, vzhledem k papežově návštěvy v České republice, výjimečně nikoliv na svátek sv. Václava, ale až o dva dny později. A to v jednom z křídel sídla Arcibiskupství pražského na Hradčanech. Letos se salonu zúčastnilo jedenáct vinařství z Moravy a Prahy, jejichž zástupci se se svými víny (těch bylo přes sedmdesát) poněkud tísnili na velmi omezeném prostoru. Stejně tak nevyhovující sklo příliš nepotěšilo znalé milovníky vín, kteří nemohli dostatečně vychutnat svůj oblíbený mok. Nicméně kvalitu jednotlivých vinařství a jejich vín hosté dostatečně ocenili nejen při ochutnávání, ale také svým závěrečným hlasováním. V bílých vínech u hostů zvítězilo Rulandské bílé 2008 v pozdním sběru z Vína Zlomek & Vávra (Boršice u Blatnice), vítězem červených vín se stalo prvotřídní Grand cuvée Bizé 2007, pozdní sběr, z čejkovického Vinařství Petr Bíza. Navíc hodnotící komise udělila diplom za nejlepší kolekci vín boršickému vinařství Zlomek & Vávra.

Aktuality

Restaurant Spirit Zámek napajedla Land Rover Zlín Jaguar Zlín rokomotor Lesní Penzion Bunč Rudolf Jelínek