english

Naše speciality

Katalogy vinařství

Firemní víno

Tiskové zprávy

Novinky na email

Email příjemce:

Každý 50. registrovaný získává 1 láhev Ryzlinku vlašského r. 2011. Výherci budou průběžně zveřejňováni na Facebooku.

Ochrana soukromí: Váš email bude zachován v tajnosti a nebude nikdy nikomu poskytnut. Odběr můžete kdykoli ukončit pomocí odkazu na konci každé zprávy.

Doporučte nás

Doporučte toto vinařství svým známým a kamarádům.

Email příjemce:

Vaše jméno:

Facebook

Staňte se naším fanouškem na Facebooku a buďte první kdo se dozví o novinkách, slevách a pořádaných akcí ve vašem okolí.

Facebook

Zapojte se i Vy a pošlete nám konkrétní návrhy pomoci druhým, potřebným lidem.

Vinařství ZLOMEK&VÁVRA, s.r.o. Boršice u Blatnice dlouhodobě přispívá na podporu obecně prospěšných účelů s jasně definovanými cíli, které směřují ke zlepšení kvality života našich spoluobčanů od dětí až po seniory, a to různými formami.

V současné době připravujeme u příležitosti akce „Na kole vinohrady“ a ve spolupráci s obcí Modrá a jí provozovaným areálem „Živá voda“ další z těchto projektů.

Dne 27. 4. 2012 v 11.00 hod. bude proveden slavnostní ponor 6 lahví z exkluzivní kolekce „Královských vín“ do expoziční nádrže areálu „Živá voda“, který se nachází v těsné blízkosti Archeoskanzenu Modrá.

Tyto láhve budou opět vyloveny u příležitosti akce „Zamykání cyklostezek“ na konci října tohoto roku, kdy bude současně provedena jejich dražba. Láhve budou výjimečné tím, že víno působením „Živé vody“ získá zázračnou sílu a jedinečnou chuť. Takto získané peníze budou předány konkrétnímu člověku za účelem konkrétní pomoci.

Přispějte tak i Vy zasláním svého návrhu, příběhu lidí, kteří potřebují pomoc druhých. Ze zaslaných tipů bude vybrán jeden konkrétní, který bude podpořen výtěžkem této akce.

Své návrhy zasílejte nejpozději do 17. 4. 2013 na e-mail: obchod@zlomekvavra.cz.

Děkujeme :-)

 

 

 

Aktuality

Restaurant Spirit Zámek napajedla Land Rover Zlín Jaguar Zlín rokomotor Lesní Penzion Bunč Rudolf Jelínek