english

Naše speciality

Katalogy vinařství

Firemní víno

Tiskové zprávy

Novinky na email

Email příjemce:

Každý 50. registrovaný získává 1 láhev Ryzlinku vlašského r. 2011. Výherci budou průběžně zveřejňováni na Facebooku.

Ochrana soukromí: Váš email bude zachován v tajnosti a nebude nikdy nikomu poskytnut. Odběr můžete kdykoli ukončit pomocí odkazu na konci každé zprávy.

Doporučte nás

Doporučte toto vinařství svým známým a kamarádům.

Email příjemce:

Vaše jméno:

Facebook

Staňte se naším fanouškem na Facebooku a buďte první kdo se dozví o novinkách, slevách a pořádaných akcí ve vašem okolí.

Facebook

Nejpohlednější stárkovský pár roku 2012, sourozenci Nikola a Zdeněk Pastorkovi z Jalubí si na sklonku minulého týdne převzal z rukou zástupce vinařství Zlomek a Vávra vítěznou cenu, tedy tolik vína, kolik váží stárka.
Sedmdesát litrů ryzlinku rýnského pro ně bylo přichystáno v uherskohradišťské Galerii slováckých vín, kam si pár přijel pro výhru stylově, v jalubském kroji. Tam si také připil se stejně krojově vyšňořeným zástupcem vinařství z Boršic u Blatnice Radkem Dulou. Vítězové soutěže Slováckého deníku poté prozradili, jaký bude další osud sedmi desítek litrů zlatavého moku. „S chasou, která čítala 35 párů, si uděláme ještě jedny hodové dozvuky. Mamka navaří guláš a v kulturním domě se pak do toho ryzlinku s chutí pustíme," řekl s úsměvem stárek Zdeněk Pastorek. Galerie slováckých vín poskytuje prostor pro prezentaci těm nejlepším vinařům celé Slovácké vinařské podoblasti. Nachází se v centru Uherského Hradiště v historických prostorách Jezuitských sklepů. Více najdete na www.galerieslovackychvin.cz.

Nejpohlednější stárkovský pár roku 2012, sourozenci Nikola a Zdeněk Pastorkovi z Jalubí si na sklonku minulého týdne převzal z rukou zástupce vinařství Zlomek a Vávra vítěznou cenu, tedy tolik vína, kolik váží stárka.

Nejpohlednější stárkovský pár roku 2012, sourozenci Nikola a Zdeněk Pastorkovi z Jalubí si na sklonku minulého týdne převzal z rukou zástupce vinařství Zlomek a Vávra vítěznou cenu, tedy tolik vína, kolik váží stárka. FOTO: Deník/Pavel Bohun

 

Čtvrtý ročník soutěže o nejpohlednější stárkovský pár bude ve Slováckém deníku pokračovat také letos na podzim, proto už teď redakce upozorňuje hodové chasy, aby počítaly s tím, že opět pro vítěze zajistí tolik vína, kolik ho za večer stejně nevypijí.

Aktuality

Restaurant Spirit Zámek napajedla Land Rover Zlín Jaguar Zlín rokomotor Lesní Penzion Bunč Rudolf Jelínek